İnsan Kaynakları

SMF VDS | SMF VDS Kiralama


SMF  Nedir?


SMF yani Simple Machines Forum, ustaca kodlanmış, kolay kullanılabilir ve yönetilebilir bir forum sistemidir. Dünyada birçok site tarafından tercih edilen SMF’nin  en büyük avantajı ücretsiz olması ve düzenlenmesi en kolay forum sisteminin olmasıdır.Temel php bilgisinin yanı sıra css bilgisi olan herkes rahat bir şekilde tema düzenleyebilir ve kullanabilir. Olumsuz özelliklerine değinecek olursak, çok fazla SMF sitesi var ve çok fazla kullanıcısı var. Bu yüzden SMF forumların çoğunun tasarımları kötü durumdadır. Her ne kadar fazla tema barındırsada yeni kullanıcılar eski temaları tercih ediyorlar.


Dil Seçenekleri 

Arapça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Hırvatça, Çekçe, İngilizce, Fransızca, Japonca, Almanca, Yunanca, İbranice, Macarca, İtalyanca, Norveççe, Farsça, Lehçe, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Slovakça, İspanyolca, İsveççe, Türkçe, Ukraynaca.

SMF Modifikasyonları


SMF Modifiksayon olarak geniş bir dosyaya sahiptir. Gün geçtikçe bu dosya ve farklı modifikasyonlar güncelleniyor, yenileri çıkıyor. Paket ve manuel kurulum olmak üzere iki şekilde modifikasyon kurulumu yapabilirsiniz. Paket kurulum basittir, dosya izinlerinizi verdikten sonra admin panelinizin paketler kısmından yönergeleri izleyerek kurabilirsiniz. Manuel kurulum ise modifikasyonda yapılması gereken değişiklikleri sizin dosyaları bularak kodlamaları tek tek işleme almanızdır. Paket kurulum tabiki daha pratik ve daha doğru bir tercihtir çünkü paket kurulumu isterseniz paketler kısmından tekrar kaldırabilirsiniz. Fakat manuel kurulumda ise kurduğunuz modifikasyonu kaldırmak istediğinizde kurarken uyguladığınız değişiklikleri aynı şekilde tek tek bularak işlemi geri almanız gerekmektedir.

SMF Temaları

SMF’de çok tema vardır. Seçtiğiniz temayı ise modifikasyonlar kurarak istediğiniz gibi editleyebilirsiniz. Tema kurulumunu ise admin panelinden temalar ve görünüm sekmesinden yeni tema yükleyebilirsiniz. Aynı sekmeden ise bu temanızı aktif hale getirebilirsiniz.

SMF Güvenlik

SMF’de güvenlik konusunda dikkat edilmesi gerekir. Özellikle SMF’nin resmi sitesini ve gelişmeleri takip etmek gerekir. SMF sürümünüzü kontrol etmelisiniz, güvenlik konusunda eski versiyonlarda bırakılmamalı, sürümü güncel tutulmalıdır. Üyelere ve üye gruplarına verilen izinlerde dikkatli olmak gerekmektedir.

ak geniş bir dosyaya sahiptir. Gün geçtikçe bu dosya ve farklı modifikasyonlar güncelleniyor, yenileri çıkıyor. Paket ve manuel kurulum olmak üzere iki şekilde modifikasyon kurulumu yapabilirsiniz. Paket kurulum basittir, dosya izinlerinizi verdikten sonra admin panelinizin paketler kısmından yönergeleri izleyerek kurabilirsiniz. Manuel kurulum ise modifikasyonda yapılması gereken değişiklikleri sizin dosyaları bularak kodlamaları tek tek işleme almanızdır. Paket kurulum tabiki daha pratik ve daha doğru bir tercihtir çünkü paket kurulumu isterseniz paketler kısmından tekrar kaldırabilirsiniz. Fakat manuel kurulumda ise kurduğunuz modifikasyonu kaldırmak istediğinizde kurarken uyguladığınız değişiklikleri aynı şekilde tek tek bularak işlemi geri almanız gerekmektedir.

SMF VDS Sunucu


SMF VDS Sunucu ile forum sitelerinizi sisteme yükleyerek güvenli ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. SMF VDS Sunucu ile forum sitenizin Google aramasında en üstlerde görünmesini sağlayabilirsiniz.

SMF VDS Sunucu Özellikleri


Geniş disk alanları

Geniş ram alanı

Sınırsız trafik ve yüksek bant genişliği

Farklı farklı işletim sistemleri ile kullanma seçeneği

CPanel veya Plesk gibi panellerde kurulum seçeneği

SMF VDS Sunucu Kiralama


SMF sisteminiz için VDS sunucu kiralama yolunu kullanarak sunucuda forum sitenizi kolay bir şekilde yönetip kullanabilirsiniz. Smf VDS sunucu kiralamak için gerekli işlemleri yaptıktan sonra ve fiyatı da cüzi miktarda ödedikten sonra kiralayabilirsiniz. Gerekli işlemler için çağrı merkezi sistemi ile öğrenebilirsiniz.

smf vds

Online Destek

Güvenli Alışveriş
Online Teklif Al

Kampanyalar ve Haberler :

 Bilgi Merkezi - Control.com.tr

Control Bilgi Merkezi

Teknolojik gelişmelerden herkesten önce haberdar olabilecğeiniz , aklınıza takaılan sorulara yanıt bulabileceğiniz bilgi merkezi platformumuza hoşgeldiniz

 indirim

Control.com.tr'ye şimdi ücretsiz kayıt ol indirim kuponları hemen cebine gelsin ;)

7/24 Çözüm üretmek için buradayız

 • 7/24 Satış ve Destek : (+90) 850.302-34-99
 • 7/24 İstanbul Tel : (+90) 212.909-0-960
 • 7/24 Gaziantep Tel : (+90) 342.606-0-607
 • 7/24 Faks : (+90) 850.302-34-99
 • 7/24 Satış Departmanı: satis@control.com.tr

Visa

 • SQL Hosting
 • Plesk Hosting
 • ONAPP Hosting
 • Vmware Servers
 • Dell Sunucu Kiralama
 • EMC Hosting
 • CPanel Hosting
 • Litespeed Hosting
 • CloudLinux Hosting
 • MYSQL Hosting
 • Windows Hosting