İnsan Kaynakları

Mail Hosting | Kurumsal Mail Hosting


Mail Hosting


Kurumsal mail hosting belki de web hosting hizmetleri arasında firmaların en zor şekilde yapılandırdığı hizmettir. Bireysel kullanıcılar genel olarak mail hizmetini az sayıda kullanıyor olsa da  kurumsal firmalar için hayati öneme sahip olan şirket mailleri kaliteli hosting hizmeti ile kesintisiz bir şekilde çalıştırmak zorundadır. Bazen 1 saatlik bir kesinti büyük bir ihalenin ya da anlaşmanın bozulmasına sebep olabilir. Bunun bilincinde olarak sizler için özel olarak hazırladığımız mail hosting paketlerimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bireysel kullanıcılarımız da herhangi bir bireysel hosting hizmeti ile mail alışverişi sağlayabilirler.


Kurumsal Mail Hosting


Bu paketlerimizin en büyük özelliği müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutularak kesintisiz mail alışverişinin sağlanmasıdır. Birçok hosting firmasında bir sunucu içerisinde binlerce web sitesi ve binlerce mail hesabı çalışmaktadır. Kurumsal mail hosting hizmetimiz de ise bir sunucuda sadece 100 web sitesi ve bu sitelere bağlı mail hesapları çalışmaktadır.

Özel olarak yapılandırdığımız Cloud sunucu sistemimiz ile her 100 firma için özel bir sunucu tahsis ediyoruz. Yüksek performans ve kaliteli hizmet ile maillerinizi bu sayede kesintisiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Kurumsal mail hosting hizmetinde müşterilerimize de önemli sorumluluklar düşmektedir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

Kurumsal mail hesaplarınızın şifrelerini zor olarak yapılandırmalısınız.

Bir domain için maksimum 20 adet mail hesabı açmalısınız, daha fazla açmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal mail hesaplarınız ile spam mail göndererek reklam çalışması yapmayınız. Reklam çalışmaları için de bizimle iletişime geçmeniz durumunda size özel çözümler üretilecektir.

Şirket bilgisayarınız haricinde kurumsal mail hesaplarınızı farklı bir bilgisayarda kullanmayınız.

Kurumsal mail şifrenizi zor bir şifre olarak tanımlamanız size oldukça fayda sağlayacaktır. Gelişen yazılım teknolojileri ile çeşitli virüsler mail şifrelerinizi deneme yanılma yolu ile kırarak mail hesabınızdan spam mail çalışması yapmaktadır. Örneğin şifrenizi “12345” olarak ayarladığınızda mail şifreniz muhtemelen bir ay içerisinde istenmeyen kişilerin eline geçecek ve sizin adınıza, sizin mail hesaplarınızdan çeşitli spam reklam çalışmaları yapacaklardır. Bunlar örneğin erotik siteler, terör örgütleri vb. için çalışacaktır. Ve firmanızın isminin lekelenmesine sebep olacaktır. Aynı zamanda bu şekilde spam mail çıkışı yapılan hesaplar, diğer müşteri hesaplarını etkilenmemesi için ve mail alıp gönderdiğiniz IPlerin kara listeye alınmaması için tarafımızdan askıya alınmaktadır. Herhangi bir virüsün ya da sizin spam mail göndererek, mail hesabını kullanmanız kısıtlanmıştır. Yukarıda belirttiğimiz gibi bu hizmetimiz şirketlerin maksimum performans ve kalite ile mail alışverişini kesintisiz olarak gerçekleştirmesi amacıyla üretilmiştir.

Kurumsal Mail Hosting İle Elde Edilenler


Kesintisiz mail alışverişi,

Anlık olarak mail alma ve gönderme,

Antispam özelliği ile spam maillerin minimum seviyeye indirgenmesi,

Kaliteli mail hosting hizmeti,

Web sitenizi aynı mail hosting hizmeti ile yayınlama imkanı,

Türkçe web mail arayüzü ile maillerinize istediğiniz her an ulaşabilme imkanı,

Yurt içi yada yurt dışı kesintisiz mail akışı,

Outlook 2003/2007/2010 vb. programlar ile uyumlu olması,

Mobil telefonunuz ile uyumlu olması.

Tüm özellikleri belirtilen kurumsal mail hosting hizmet paketlerini aşağıdan inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Bireysel kullanıcılar herhangi bir hosting hizmeti ile mail alışverişini sağlayabilmektedir. Bireysel kullanıcılar için aşağıdaki herhangi bir hosting hesabı yeterli olacaktır.

Mail Hosting | Mail Windows – Linux Hosting

kurumsal mail hosting
kurumsal mail hosting

Online Destek

Güvenli Alışveriş
Online Teklif Al

Kampanyalar ve Haberler :

 Bilgi Merkezi - Control.com.tr

Control Bilgi Merkezi

Teknolojik gelişmelerden herkesten önce haberdar olabilecğeiniz , aklınıza takaılan sorulara yanıt bulabileceğiniz bilgi merkezi platformumuza hoşgeldiniz

 indirim

Control.com.tr'ye şimdi ücretsiz kayıt ol indirim kuponları hemen cebine gelsin ;)

7/24 Çözüm üretmek için buradayız

 • 7/24 Satış ve Destek : (+90) 850.302-34-99
 • 7/24 İstanbul Tel : (+90) 212.909-0-960
 • 7/24 Gaziantep Tel : (+90) 342.606-0-607
 • 7/24 Faks : (+90) 850.302-34-99
 • 7/24 Satış Departmanı: satis@control.com.tr

Visa

 • SQL Hosting
 • Plesk Hosting
 • ONAPP Hosting
 • Vmware Servers
 • Dell Sunucu Kiralama
 • EMC Hosting
 • CPanel Hosting
 • Litespeed Hosting
 • CloudLinux Hosting
 • MYSQL Hosting
 • Windows Hosting